O firmie

 

S potěšením vás vítáme na našich stránkách. Pokud jste příznivci techniky a chcete mít mechanického pomocníka, máte firmu, ve které potřebujete inteligentní a spolehlivé uklízecí zařízení nebo jste obecním úřadem, který se chce připravit na zimu, rozhodně jste tady dobře. Koneckonců, jak nám napovídají zkušenosti, je mnohem víc důvodů, pro které lidé kupují naše malotraktory.

Traktomix je mladá, pružná firma. Na trhu existujeme od roku 2010. Především připravujeme traktory pro individuální klienty. Odborné poradenství při výběru vhodného modelu, jeho kontrola, provedení prohlídky a příprava zkompletovaných strojů. Jsou to úkoly, které se běžně používají při prodeji. Naše traktory dovážíme přímo z Japonska od specializovaných firem, které se zabývají jejich prodejem. Smlouvy podepsané s těmito firmami nám umožňují dovážet jednotlivé kusy v dobrém původním stavu, a právě takové malotraktory můžete u nás vidět. Dříve než malotraktor předáme klientovi, můžeme jako dodatečnou službu natřít traktor, vyměnit pneumatiky za nové atp. Avšak dle našeho názoru ve většině případů nejsou takové služby nutné. Vystavujeme písemnou záruku a garantujeme pozáruční servis. Máme venkovní areál, kde můžeme malotraktory vyzkoušet.

Od samotného začátku jsme kladli velký důraz na kvalitu prodávaného zařízení, širokou škálu příslušenství a pocit bezpečí klienta. Právě proto je náš servis na vysoké úrovni a škála nabízených strojů je největší na polském trhu. Takový profesionální přístup k obsluze spotřebitele dovedl firmu k současnému stavu. Nyní je firma potentátem nejen v polském, ale i evropském měřítku. Zkušení mechanici mají k dispozici moderní strojní park. Obchodní zástupci jsou vždy schopni představit širokou nabídku jak malotraktorů, tak i pro ně určeného příslušenství. Každý prodej považujeme za individuální, díky čemuž je klient 100% spokojen. Samozřejmě máme k dispozici vlastní dopravu a jsme schopni dovézt malotraktor nebo celou soupravu na libovolné místo v Polsku a také v Evropě.

Vedeme také zásilkový prodej samotných strojů a příslušenství, což si můžete hravě objednat v naší internetové prodejně a v případě dotazů zaslat otázku e-mailem nebo se zeptat telefonicky.

 

Vlastnosti malotraktorů, které rozhodují o jejich velkém úspěchu:

  • Univerzálnost – můžeme připojit různé příslušenství a vytvořit tak dokonce typický komunální traktor (kladívkové sečící ústrojí, zametač, sněhový pluh, vyhřívaná kabina), malotraktor pro vyhazování hnoje v zemědělství nebo např. ve stáji (čelní nakladač se lžící vyměnitelnou za vidle na chlévskou mrvu, vidle na palety, vidle na hnůj a radlice na sníh), pro práce ve větší zahradě u domu (kultivátor, sněhový pluh, čelní nakladač, kladívkové sečící ústrojí). Použití může být mnohem více. Přece máme i minipodkopy zavěšené na tříbodovém závěsu malotraktoru.
  • Spolehlivost – takovou známku mají výrobky kupované v Japonsku, a co lze v takovém případě říci o výrobním oddělení, kde se již po mnoho desetiletí několik hlavních firem ucházelo o klienta na náročném japonském trhu. Především je třeba pamatovat na výměnu filtrů a kapalin a dávat pozor na čistotu chladiče (nesmí být zbytky rostlin) a malotraktor bude bezporuchově sloužit mnoho let. Při nákupu ve firmě Traktomix máte jistotu servisu také v pozáruční době.
  • Ekonomie – používaná zařízení vždy stojí méně, a v tomto případě v pozdější době neztrácejí na hodnotě. V ceně malotraktoru se provádí úplná prohlídka a poskytuje se roční záruka na mechanické díly.

Zveme ke stálé spolupráci jak polské, tak i zahraniční firmy, které chtějí zprostředkovávat prodej našich výrobků. Jsme připraveni představit zajímavou nabídku.


Naši dosavadní smluvní partneři jsou z mnoha evropských států.